Nevibrační umělé vagíny Úchylky Zoo hrátky Umělé vagíny Fleshlight
| Délka | 25 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Materiál | Real Feel Super Skin |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Barva | Modrá |
| Průměr max. | 6 cm |
| Průměr min. | 2 cm |
| Váha | 690 g |
Musím se přiznat, že jsem dlouho váhal a zkoušel různé levnější alternativy, ale tohle je prostě jiná liga. Fleshlight Alien Avatar je bez přehánění nejlepší zážitek, jaký jsem zatím měl. Ten materiál Real Feel Super Skin je naprosto neuvěřitelný, teple drží a pocitově je to zkrátka na jiné úrovni než cokoliv, co jsem před tím zkoušel.
Ty levnější varianty jsem považoval za dostačující, ale teprve teď chápu, co mi celou dobu chybělo. Kdybych věděl, jak velký je rozdíl, koupil bych si to dávno. Blbec, který šetřil na špatném místě, to jsem byl já.
Modrá barva a design jsou navíc skvělý bonusový vizuální zážitek, takže i esteticky tohle boduje. Kvalita zpracování je na první pohled vidět, vložka se snadno vyndává a čistí, takže žádné starosti s údržbou.
Jednoznačně doporučuji, nešetřete tam, kde to nemá smysl. Tohle stojí za každou korunu.