Doprava zdarma Sleva -66% TOP 3
| Délka | 7.6 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání, Mobilní aplikace, Vibrace do rytmu hudby |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Materiál | Silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Barva | Růžová |
| Průměr | 3.10 cm |
| Váha | 50 g |
| Napájení | Nabíječka |
Zakoupila jsem Lush Mini a musím říct, že je to jedna z nejpříjemnějších investic do sebe sama. Velikost je opravdu kompaktní, snadná manipulace, a přitom vibrace mají slušný „úder“. Ovládání přes aplikaci bylo super pohodlné a používání tiché — ideální, když chcete diskrétnost. Materiál působí kvalitně, a voděodolnost byla vítaný bonus při relaxaci ve sprše. Doporučuji všem, kdo chtějí něco účinného a nenápadného.
Je to tak nenápadné že to mám furt když někam jdeme s manželem , hraje si semnou jak kdyby měl autičko na ovládání , strašně ho to baví a mě taky je to totiž nejlepší věc co máme doma a jsem za to moc ráda .... opravdu jděte do toho je to Wau