Masturbátory Chytré masturbátory Vibrační masturbátory Luxusní masturbátory
| Délka | 11.6 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vodotěsnost | ne |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Barva | Černá |
| Průměr | 4.3 cm |
| Váha | 1300 g |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |