Doprava zdarma Novinka
Masturbátory Chytré masturbátory Vibrační masturbátory Luxusní masturbátory
| Délka | 17.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Barva | Černá |
| Průměr max. | 4.4 cm |
| Průměr min. | 4.2 cm |
| Váha | 1305 g |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |