| Délka | 13 cm |
| Voděodolnost | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Barva | Růžová |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Váha | 388 g |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |